Керамички Саден Сад Во Форма На Зајак Керамика Сукуленти Тенџере Зајаче Кактус Сад За Растенија

Керамички Саден Сад Во Форма На Зајак Керамика Сукуленти Тенџере Зајаче Кактус Сад За Растенија

Во магацинот.
DEN 431.84
Тековен:

Опис. Дали барате керамички мал саксија за украсување? Прекрасниот сад за растенија за дизајн на зајаци ќе биде добар избор. Изработен од керамички материјал, садот за цвеќе е погоден за внатрешна употреба. Тоа ќе направи вашите растенија и цвеќиња да изгледаат поубаво. Исто така, овие можат да се користат како десктоп украси. Карактеристики. - Боја : Бела. - Материјал : Керамика. - Големина : 11, 00Х9, 00Х6, 90см/4, 32Х3, 54Х2, 71ин. - Садот за садење доаѓа со цртан филм дизајн на изглед на зајак, кои се полни со уживање. - Лесен и компактен дизајн на големина, сочниот сад за растенија е лесен за движење и употреба. - Тоа не е само практичен сочен или сад за садење или растенија, туку и прекрасен украс за вашиот дом. - Погодни за одгледување растенија, тие можат да ја красат вашата градина и балкон, така што тие не се монотони. - Садовите за растенија се изработени од керамички материјал од висока класа, кој може да ја издржи трајната употреба. Садот за садење доаѓа со цртан филм дизајн на изглед на зајак, кои се полни со уживање. Лесен и компактен дизајн на големина, сочниот сад за растенија е лесен за движење и употреба. Тоа не е само практичен сочен или сад за садење или растенија, туку и прекрасен украс за вашиот дом. Погодни за одгледување растенија, тие можат да ја красат вашата градина и балкон, така што тие не се монотони. Садовите за растенија се направени од керамички материјал од висока класа, кој може да ја издржи трајната употреба.

Параметри на производот

Стоката во категоријата