Патување Колекција Жени Shareene Tru Удобност Пена Лизга На Платформа Клин Сандали

Патување Колекција Жени Shareene Tru Удобност Пена Лизга На Платформа Клин Сандали

Во магацинот.
DEN 520.00
Тековен:

Сандалата на платформата Shareene Од Колекцијата Journee е повратното враќање од 90-тите што го баравте. Нивната луксузна веганска кожа, стил на флип-флоп и отворен квадратен прст ќе бидат најдобрата комбинација на елегантен, но едноставен изглед за да се оди со која било облека. Осигурајте се дека вашите стапала се задоволни со нивното затворање со лизгање и влошката од 4 mm tru comfort за да ги одржувате нозете удобни цел ден. Висина на петицата : 3 1/4-инчи. Тип На Пета : Клин . Висина на платформата : 1 3/4-инчен. Ширина На Чевли : Средна. Тип на затворање : Лизгање. Тип На Ремен : Ремен За Прсти. Стил На Прсти : Отворен. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Обични Чевли. Сандали.

Параметри на производот

Стоката во категоријата