Женски Врвови Летни Жени V Вратот Шифон Блуза Елек Без Ракави Надолу Ревер Кошула Резервоарот Блузи

Женски Врвови Летни Жени V Вратот Шифон Блуза Елек Без Ракави Надолу Ревер Кошула Резервоарот Блузи

Во магацинот.
DEN 3.33
Тековен:

Женски Врвови Летни Жени V Вратот Шифон Блуза Без Ракави Елек Надолу Ревер Кошула Блузи. *Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : Полиестеркол : Бела,Црна,Каки,Зелена,Беж,Сина Боја : С/М/Л/ХЛ/ХХЛ/Хххлслс Должина На Ракавот : Деколте Без Ракави : В Шема На Вратот : Печатена/Цврста Дебелина : Тинстил : Слободно Време, Боемски, Ретро, Европска Сезона : Пролет, Летна Пригода : Семејство, Одмор, Вработување, вклучен Пакет За Патување : 1 ЕЕЗ женска Блуза. Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. "УДОБНА ТКАЕНИНА : " Овие Женски Летни Врвови Се Изработени од Полиестер,Извонредноста во изработката прави симпатичен изглед,покажува добра фигура. СТИЛСКИ ДИЗАЈН : "Женски Врвови Летни Жени Против Вратот Шифон Блуза Елек Без Ракави Надолу Ревер Кошула Блузи. "ШАРМАНТНО НАСЕКАДЕ : " Совршени женски врвови за забава,секојдневна, плажа, клуб, дневна и летна облека. "СИТЕ НАТПРЕВАР : " Одлично е да се комбинираат со слаби фармерки, хеланки,шорцеви или слаби фармерки. "НЕГА НА ОБЛЕКА : " Препорачано миење раце. машина за перење. наредени сува. Ве молиме погледнете ја сликата на табелата со големини на последната слика пред да нарачате.

Параметри на производот

Стоката во категоријата