Женска Машина И Бак Морнарица Diamзона Дијамантбекс Американа Лого Фалсификување Тонска Лента Истегнување Полу-Патент Пуловер Врвот

Женска Машина И Бак Морнарица Diamзона Дијамантбекс Американа Лого Фалсификување Тонска Лента Истегнување Полу-Патент Пуловер

Во магацинот.
DEN 2.33
Тековен:

Дон вашите ѕвезди и ленти кога ќе се упатат кон дијамант со Оваа Americзона Дијамантски Бекови Американа Логото Ковам Тонски Лента Водат Половина Патент Пуловер Врвот. Оваа опрема е совршен додаток на вашата гардероба бидејќи го истакнува вашиот патриотски дух и љубов кон Дијамантите Во Diamзона. Со елегантниот дизајн, сигурно ќе бидете најдобро облечен вентилатор, без разлика на поставката, Бесплатна испорака по нарачки над 35 долари на Продавницата За Вентилатори од Фанатици. Отстранување на влага. 1/2-Поштенски. Технологијата Dry Tec ја отстранува потта и обезбедува заштита од 50+ UPF. Официјално лиценциран. Машинско перење, сува сува ниска. Долг ракав. УПФ 50+ заштита од сонце. Материјал : 96% Полиестер/4% Спандекс. Тонски хедер лента.

Параметри на производот

Стоката во категоријата