1960 - Форд ФАЛКОН 4dr Седан 4spd Цилиндар Обликувани Црна Јамка Тепих Комплет

1960 - Форд ФАЛКОН 4dr Седан 4spd Цилиндар Обликувани Црна Јамка Тепих Комплет

Во магацинот.
DEN 381.92
Тековен:

Ние ќе го овластиме бројот за враќање и ќе обезбедиме испорака instructions.Повратни информации : Вашето задоволство е наш приоритет број еден.Враќа : ние нудиме 30 дневна политика за враќање на повеќето ставки.Сите приноси подлежат на ставката да биде во истата нова, повторно продадена состојба во која е примена и во оригиналното пакување.Не можеме да испраќаме До Поштенска Кутија. Пораките се одговараат што е можно побрзо до нив.

Параметри на производот

Стоката во категоријата