Мармонт Хил Три Правила За Бања Врамена Ѕидна Уметност

Мармонт Хил Три Правила За Бања Врамена Ѕидна Уметност

Во магацинот.
DEN 1.67
Тековен:

Сите ние сме зафатени и забораваме да си дадеме шанса да се релаксираме еднаш во некое време, но Оваа Низа Насоки Врамена Ѕидна Уметност е симпатичен принт кој секогаш ќе ве потсетува кога е време да се опуштите, натопите и опуштите. Гордо ова парче е отпечатено на висококвалитетна архивска хартија и професионално рачно врамено. Со вклучени куки за монтирање на ѕид, овој уметнички акцент е подготвен да ја прекине слушалката веднаш штом ќе стигне до вашата влезна врата. Врвен квалитет Giclee печати На Архива Хартија со висока резолуција. Рачно исечени украсени рабови. Висококвалитетна издржлива рамка што не се искривува. Завршено под висока оптичка јасност, плексиглас отпорен на кршење. Пристигнува подготвен да висат. Вклучува сертификат за автентичност.

Параметри на производот

Стоката во категоријата