Бохо Мандала Индиски Боемски Ѕид Виси Постер Хипи Таписерија Цигански Постелнина Јога Мат Таписерии Домашна Соба Декор

Бохо Мандала Индиски Боемски Ѕид Виси Постер Хипи Таписерија Цигански Постелнина Јога Мат Таписерии Домашна Соба Декор

Во магацинот.
DEN 3.00
Тековен:

Различни Големини-Различни големини ви даваат повеќе избори за различни сценарија за употреба. Таписеријата во спалната соба е фантастично печатење и дизајн. Изгледа повеќе прекрасно на ѕидот во споредба со конкуренцијата. Тоа не може да се види преку кога висат на прозорецот.Спецификација : 100% сосема нов и висококвалитетен име на производот : модна таписерија материјал : Полиестеркол : како прикажување на сликата : Мандалаптер : 20сајз : 1см=0, 39инч130х150см/Апро : 51 "х59" 150х200см/Апро : 59"х78" Функција : 1. Убав материјал и добар квалитет на печатење.Поради транспортни причини, овој производ може да има некои брчки, се препорачува да пеглате со пегла откако ќе ги измиете рацете. Поради рачно сечење и рачно контролно шиење, големината е дозволена да биде 2% поголема или помала; 2.Пакетот Вклучува : 1x Таписерија Известување : 1. Машинско перење со неутрален детергент и сушење на воздухот. HD Печатење - таписеријата е изработена од 100% полиестерска ткаенина и дефинитивно е супериорна во однос на другите материјали, што е удобно, еластично, пријателско за кожата и доволно издржливо за да биде домашен декор за сите сезони.Користи : таписерии, ѕидни ќебиња, крпа за позадина, чаршафи, завеси, крпи за плажа, крпи за крпи, шалови за сончање на плажа. Поради влијанието на светлината, сликите се малку поинакви од вистинските ставки; 3. Модерен-оваа ѕидна таписерија за спална соба ќе ја направи просторијата само поволна и ќе се чувствува толку пријатно и релаксирачко.Допирот е мазен, без истегнување, умерена дебелина, непроѕирно3 Еднострано печатење На дното на чисто бело, микро-еластично4.3д технологија за печатење, бојата е прекрасна, многу убава, без избледување, лесна за чистење5.Материјал : супер мека полиестерска ткаенина2. Оваа висечка таписерија доаѓа со одлична слика и живописни бои. Разновиден Декор САМ - Оваа Таписерија за спална соба е совршена за виси внатре или надвор.

Параметри на производот

Стоката во категоријата