Калавеј Фервеј В Торба За Голф-Бело Црно Злато

Калавеј Фервеј В Торба За Голф-Бело Црно Злато

Во магацинот.
DEN 3184.00
Тековен:

Автопатот Калавеј Ц Е компактна, елегантна и стилска торба за држење која е подготвена за секој круг и лесно ги собира сите ваши најважни работи за голф. Нови карактеристики за оваа торба се повлекувања на метални патенти, прстен за крпи Од Легура и брзи клипови. 4 Начин Делител Врвот. Дополнителна Јамка. Ги сместува сите ваши најважни работи за голф. Компактен, Елегантен и Стилски. Велур Наредени Скапоцености Џеб. 7 џебови.

Параметри на производот

Стоката во категоријата