Minecraft Преживее Темно Сива 84 Завеси, Микрофибер Прачка Џеб Завеса, Соба Затемнување

Minecraft Преживее Темно Сива 84 Завеси, Микрофибер Прачка Џеб Завеса, Соба Затемнување

Во магацинот.
DEN 3.33
Тековен:

Трансформирајте го вашиот простор Со Ова Minecraft Преживее Темни 84 инчни Завеси. Комплетот вклучува два панели на прозорци со димензии 42" широк за 84" долги секој. Изработени од 100% Микрофибер отпорен на бледнее, овие завеси се перат и во машина за лесна и удобна нега. Едноставно миење во машина ладно и суво ниско. Овој сив сет е отпечатен со градежни блокови На minecraft videogame, скелет, дијамантски мечеви и многу повеќе! Minecraft Преживее Темни 84 инчни Завеси, Вклучени Два Панели, 100% Микрофибер, Сив Сет вклучува два панели и два координативни вратоврски. Темно сивите завеси се печатат со предмети од видеоиграта; Скелет, стрели, дијамантски меч и секира, оклоп и многу повеќе! . Секој панел измери 42"W и 84" L. Направен од 100% Микрофибер. Машина За Перење за лесна нега. Прачка Џеб Виси Изградба. Совршен додаток на секој простор на гејмерите. Додадете во вашата спална соба, дневна соба, игралиште за деца или училница. Завршете ја темата на собата со купување на нашиот друг производ За постелнина Minecraft, продаден одделно.

Параметри на производот

Стоката во категоријата