Ла Крст Технологија 308 - 1410гр Безжичен Термометар Со Тенденција

Ла Крст Технологија 308 - 1410гр Безжичен Термометар Со Тенденција

Во магацинот.
DEN 1247.20
Тековен:

Следете ги температурите, и внатре и надвор од удобноста на вашиот дом. Безжичен пренос од вклучен надворешен сензор отпорен на временски услови со отчитувања До -40 Степени Ф. Потребни се 4 bat батерии (не се вклучени.) Означува мала моќност на батеријата и за екранот и за сензорот. Ла Крст Технологија Безжичен Термометар Со Тренд : во / надвор температура (F/C) со индикатор за тренд. Мин / макс температура евиденција. Опсег на пренос до 330 стапки (100 метри). Безжична, операција на батеријата (4 required задолжително). 1-година ограничена гаранција. Модел# 308-1410ГР.

Параметри на производот

Стоката во категоријата