Каролини Богатства BB5107PW Сини Цвеќиња Чоколадо Кафеава Пудлица Платно Ткаенина Декоративна Перница 12H x16W

Каролини Богатства BB5107PW Сини Цвеќиња Чоколадо Кафеава Пудлица Платно Ткаенина Декоративна Перница 12H x16W

Во магацинот.
DEN 367.52
Тековен:

Каролини Богатства BB5107 PW1216 Сини Цвеќиња Чоколадо Кафеава Пудлица Платно Ткаенина Декоративна Перница 12 H x16 W, Сини Цвеќиња Чоколадо Кафеава Пудлица Платно Ткаенина Декоративна Перница BB5107 PW1216. Додадете боја во вашата еднобојна спална соба, дневна соба, мебел за внатрешен двор или надворешен простор за седење со нашите уметнички дела во целосна боја надворешни перници. Секоја перница мери Приближно и се мери Од аголот до спротивниот агол на перницата. 100% Полиестер Ткаенина Платно Перница Измама со полиестер перница форма исполнет со пена. Оваа перница е направена од каролини Богатства нов надворешен материјал и може да се користи внатре или на отворено. Измамата и формата на перницата се вклучени и двете направени во САД. Измамната ткаенина е ткаена за да ја направи отпорна на вода и сепак да биде мека на допир. Машина за перење и многу издржлив. Сите овие перници се направени рачно и може малку да се разликуваат по големина. Отпорна На Вода Целосна Боја Обоена Ткаенина, Вклучува форма на покривка и Перница,Ткаенина Отпорна на Мувла, Отпорна На Дамки Од Полиестер, Отпорна На Бледнее.

Параметри на производот

Стоката во категоријата