Жените Паѓаат Модни Дуксери Врвови За Дуксери Со Долги Ракави Блуза Со Качулка За Срце Секојдневен Лабав Фит Пуловер Врвови Жолта С

Жените Паѓаат Модни Дуксери Врвови За Дуксери Со Долги Ракави Блуза Со Качулка За Срце Секојдневен Лабав Фит Пуловер Врвови

Во магацинот.
DEN 3.00
Тековен:

90" Ракав : 59см/23.03" Рамо : 53см/20.Лесно Се Совпаѓа Со Панталони,Фармерки,Џогери,Спортски Панталони;И Можете Да Одговарате На Се Што Ви се Допаѓа Внатре,како Кошули За Подмачкување,Резервоар,Кроп Топ, Елек Итн.08" Ракав : 62см/24.69" Ракав : 61см/24.36" Дизајн : половина патент пуловер жени,преголеми дуксери,четвртина патент дуксери,капка рамо јака,1/4 патент џемпер со долги ракави,ЕСЕНСКИ ТИМОВИ За ЖЕНИ,ЗИМСКА МОДНА облека ,esетска облека,секојдневен стил на руно y2k. Дизајн : атлетски тренингот половина патент дуксери, женски пуловер дуксер, капка рамо јака, долг ракав со дупки за палецот, половина патент јака, цврста боја,исечена должина, руно наредени,опуштено вклопување, кроп топ, зимски тимови за жени, мода и секојдневен стил, внатре е густа и навистина мека, стандардна големина, дуксер кој оди со се.02 "Должина : 66. Симпатична и шарени, ви дозволуваат да привлечете внимание на пријателите!Известување : 1. Големина : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 110см/43. Карактеристики : жените паѓаат мода 2023;џемпери за жени;есенска облека за жени 2023;кошули со долги ракави за жени;женски џемпери;женски блузи;кардиган за жени;дуксери за жени;подароци за жени;есенски џемпери за жени 2023;роденденски подароци за жени;врвови од корсет за жени;дуксер за жени;дуксер на вратот на екипажот;дуксер со качулка;графички дуксер;графички дуксери за жени;дуксери со плус големина;дуксер;есенски дуксери за жени 2023;туника дуксер;дуксер за женски дуксери;дуксер од руно.Ве молиме дозволете грешка од 3-5 см поради рачно мерење и проверете дали не ви пречи пред да нарачате.23 "Должина : 64. Големина : Х-ГолемТ САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 114см/44. Големина : ХХХ-Големт САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 122см/48.47" Ракав : 63см/24.Карактеристики : ткаенината е еластична и мека, што дефинитивно ќе ве стопли и пријатно кога времето ќе стане студено и ладно кога времето ќе се загрее.Должина На Ракавот : Долг Ракав.Повод : Погоден За фестивали, прослави и секојдневно носење, канцелариска работа, забава, состаноци, улично носење,празници,на отворено, секојдневно.

Параметри на производот

Стоката во категоријата