Мини Тули Бонсаи Модел Креативна Сам Симулација Мини Честички Цвет Ботаничка Колекција Градежна Градежна Играчка

Мини Тули Бонсаи Модел Креативна Сам Симулација Мини Честички Цвет Ботаничка Колекција Градежна Градежна Играчка

Во магацинот.
DEN 756.80
Тековен:

?●Безбедносен Материјал€овој 389-парче зграда поставена од високо-квалитетни еко-пријателски апс пластика, и површината на блокови се чувствува мазна. Прецизно лиење обработка калапи, ви даде добро целокупното искуство во процесот на собранието?●Модел На Мини Тули Qucculents Бонсаи тули режимот е мини големина помала од стандардната тула, но деталите се комплетни, богати со структура.Димензии на производот : 4.72*3.15*2.96 инч?●Комплет За Градење Бонсаи За сукуленти●Изградба на бонсаи за сукуленти за себе. Рекреирајте бонсаи со сукуленти со градежни тули. правејќи го вашиот живот полн со природа.?●Креативна Декорација●Изработка на комплет за градење поставен како дисплеј за вашата канцеларија, книга, биро и соба. Ставете го дрвото бонсаи сукуленти каде што сакате.?€Совршен Подарок}мини сукуленти бонсаи тули модел е одличен подарок за 7-9година девојче и момче. Градежниот блок е корисен за здравјето на детето и го подобрува развојот на мозокот, ја стимулира имагинацијата на детето. Исклучителна амбалажа што може да се испрати како подарок за роденден или божиќен подарок.- QLT Мини Тули Бонсаи Модел Креативни Diy Симулација Мини Честички Цвет Ботаничка Колекција Изградба Зграда Играчка(Не Е Компатибилен Со Лего Во Собата).

Параметри на производот

Стоката во категоријата