BUIgtTklOP Краток Ракав Кошули За Жени, Плус Големина Жени Краток Ракав Цветни Печатени Сончоглед О-Вратот Блуза Маица Жолта XXL

BUIgtTklOP Краток Ракав Кошули За Жени, Плус Големина Жени Краток Ракав Цветни Печатени Сончоглед О-Вратот Блуза Маица Жолта

Во магацинот.
DEN 2.67
Тековен:

65 "Должина : 63см/24. Појавување : Одлично за спарување со фармерки, шорцеви, слаби хеланки за пристоен изглед. Големина : М Големина : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 94см/37.Овој Лесен, Врв е совршен за тие денови! 4.50" Рамо : 54cm/21.Повод : Отворено,Плажа,Лето,Забава,Запознавање,Дневна рекреација,Дома.Нега на облека : Рачно Перење Препорачуваме Или Хемиско Чистење на Вашиот Врвен производ информации : Пол : Женски Материјал : Полиестерска Декорација : Должина На Печатење : Редовен Стил : Секојдневен, моден, Кратка Должина На Ракавот : Кратка Пригода : Секојдневен,Дневен, Тип На Шема На Плажа : Печатењето и рачно перење И машинско перење е ВО РЕД пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА ВРВОВИ ГЛАСАЈТЕ : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Користете слична облека за да ја споредите Со Големината : И Големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 88см/34.80" Рамо : 40см/15.95" Рамо : 46см/18. Големина : Л Големина : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 100см/39.11 "Вратот : 60см/23.52 "Должина : 77cm/30. Големина : XXXL Големина : XXX-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 43 Биста : 112cm/44.31" Рамо : 51cm/20. Тоа е супер Дише И Мека Блуза.13" Рамо : 49cm/19.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.

Параметри на производот

Стоката во категоријата