Машки Облечени Кошули Со Долги Ракави Машка Памучна Ленена Кошула Стоечка Јака Со Долги Ракави Кошула Модерна Секојдневна Кошула Топ Блуза На Продажба

Машки Облечени Кошули Со Долги Ракави Машка Памучна Ленена Кошула Стоечка Јака Со Долги Ракави Кошула Модерна Секојдневна Кошула

Во магацинот.
DEN 3.33
Тековен:

Машка Памучна Ленена Кошула Со Долги Ракави Стоечка Јака Со Копче Нагоре Кошула Модерна Секојдневна Кошула Врвна Блузакаракарактеристики : 1. Карактеристики : секојдневна кошула, краток ракав, ревер, копче, моден дизајн, пролет, лето и есенска кошула. Тој е лесен, не се намалува, не избледува, апсорпција и ја отстранува потта.

Параметри на производот

Стоката во категоријата