Лејсихоп Мажи Влечки Меки Кадифен Чизми Папучи Меки Зимски Чевли Спална Соба Дише Куќа Чевли Анти-Лизгање Наредени Чизми Затворени Назад Кафеава 10-10, 5

Лејсихоп Мажи Влечки Меки Кадифен Чизми Папучи Меки Зимски Чевли Спална Соба Дише Куќа Чевли Анти-Лизгање Наредени Чизми Затворени

Во магацинот.
DEN 364.00
Тековен:

(Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Крајна Удобност : дизајнот на густата кадифена постава ви дава шанса да се освежите.Опис : Пол : Унисекс, Мажи, Женски Стил : Чевли Со Влечки, Зимски Топол Чевел, Папучи Од Мокасин, Влечки Со Затворени Прсти Тип На Шема : Цртан Филм Боја : Зелена, Кафеава, Беж, Розова, Темно Сива, Сива Сина(По Избор)Големина : 5,5-6 УСД, 7-7, 5 УСД, 8,5-9 УСД, 9-9, 5 УСД, 10-10, 5 УСД (Следете ја табелата со големини За да изберете ве молиме)горен Материјал : Материјал За Вештачки Плишан Ѓон : Тип На Трхел : Рамно Прицврстување : Лизгање На Тип На Прсти : Затворен Прст, Висина На Тркалезна Цевка : Ниска Сезона : Пролет, Fall, Зимски Прилики : Секојдневно, Ноќно Излегување, Спална Соба, Внатрешно, Надворешно, СЕКОЈДНЕВНО, ОДЕЊЕ КАРАКТЕРИСТИКИ : 1. Отпорен на лизгање : деталите Против лизгање На надворешниот ѓон не само што изолираат студ од дрво или под од плочки, туку и апсорбираат бучава и немаат штета на подот. Супериорна мека топла нејасна кадифена ткаенина, со ултра пријателска за кожата, лесна и исклучително удобна за носење. Чувајте термички и чувствувајте се удобно. Лизнете ги нозете во нашите влечки и уживајте во новото искуство со носење. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.

Параметри на производот

Стоката во категоријата