Жени Удобни Шорцеви Џебови Лабави Шорцеви Памучни Ленени Шорцеви Секојдневни Опуштени Шорцеви

Жени Удобни Шорцеви Џебови Лабави Шорцеви Памучни Ленени Шорцеви Секојдневни Опуштени Шорцеви

Во магацинот.
DEN 2.00
Тековен:

Потните Шорцеви, исто така, можат да се пофалат со удобен појас за влечење, така што никогаш не треба да се грижите за лизгање, лизгање или триење додека вежбате. Совршен За Улица, Шопинг, Одмор, Фитнес, Канцеларија, Спорт, Забава, Состанување или секојдневно секојдневно носење итн. Стил : Женски Памучни Ленени Шорцеви, Женски Лесни Џебови Шорцеви На Плажа,Женски Еластични Шорцеви За Половината,Женски Шорцеви За Дневна Соба, Женски Пижами Шорцеви Со Еднобојни Шорцеви.

Параметри на производот

Стоката во категоријата