Неевнен Бебе Девојка Момче Божиќ Дедо Мраз Дуксер Ромпер Преголема Облека On Зимска Облека

Неевнен Бебе Девојка Момче Божиќ Дедо Мраз Дуксер Ромпер Преголема Облека On Зимска Облека

Во магацинот.
DEN 0.33
Тековен:

Бебе Девојка Момче Екипажот Дуксери Божиќ Преголеми Џемпер Кошули Долги Ракави Ромпер Пуловер Врвот Симпатична Winter Зимска Облека, Бебе Ромпер, Писмо Дедо Мраз Печати Круг Вратот Долг Ракав Бодиumn Облека За Девојчиња Момчиња, 0-18 Месеци. Опис : . Висококвалитетен материјал, мек и удобен, дише и отпорен на абење. Тркалезен врат со долги ракави со прицврстувач, еластично отворање на ногата, модели на букви и тиква, едноставни и слатки. Погоден за патување, шопинг и други прилики, совршено секојдневно носење за вашите деца во пролет и fall. Спецификации : . Материјал : Мешавина Од Памук. Применлив Пол : Унисекс. Применлив Возрасен Опсег : Деца. Стил : Секојдневен Стил. Карактеристики : Мека, удобна, симпатична, убава, модерна. Погодни Прилики : Повеќето прилики во животот. Боја : Бела / Црвена / Беж / Кафеава / Виолетова. Шема : Дедо Мраз Печатени. Содржина На Пакетот : . 1* Ромпер Дуксер За Девојче Момче Мало Бебе Момчиња Девојчиња Божиќен Ромпер Дуксер Со Долги Ракави Комбинезон Боди Блузи Есенска Зимска Облека. Ромперот за бебиња е изработен од врвен материјал за мешавина од памук, пријателски за кожата, мек и удобен за носење. Дизајн : Симпатична новороденче бебе момчиња девојки божиќ облека, божиќ бебе девојка екипажот дуксер ромпер бебе девојка божиќ дуксер меур ромпер дедо мраз дуксер ромпер, смешно писмо печатење дуксер ромпер. Големина : божиќ дуксер ромпер одговара за новороденче дете бебе момчиња девојчиња близнаци 0-3 месеци 3-6 месеци 6-12 месеци 12-18 месеци 18-24 месец 2-3т.Совршен како подарок за вашето малечко. Одлично за божиќна тематска забава, бебешка божиќна облека, празници, црква, бебешка прва божиќна облека, подарок за туширање за бебиња, облека за божиќно семејство,облека за фотосесии, роденденска забава и сл. ПАКЕТ : 1x Унисекс Бебе Девојка Момче Божиќ Екипажот Преголеми Долги Ракави Дуксер Ромпер Onesie .Бебе девојка мојот 1 божиќ облека, мојот 1 божиќ бебе девојка облека, бебе божиќ onesie облека, санта бебе romper onesie облека.

Параметри на производот

Стоката во категоријата