Светла Боја Риба Постер, Мала Риба Позадина Риба Позадина Постер, за Риба аквариум 61x, 61x, 91x, 122x

Светла Боја Риба Постер, Мала Риба Позадина Риба Позадина Постер, за Риба аквариум 61x, 61x, 91x, 122x

Во магацинот.
DEN 215.84
Тековен:

Постер За Риби Со Светла Боја, Постер За Риби Во Позадина Со Мала Риба,за Рибен Аквариум 61х30см,61х41см,91х50см, 122х50смспецификација : Состојба : Тип На Ставка : Рибен Постерматеријал : Пвц Боја : Како Што Е Прикажано На Сликите Шема : Морско Дно Мали Рибни Водни Растенија Опционална Големина : 61х30см, 61х41см, 91х50см, Големина 122х50цма : 61х30см/2.00х0, 98фтапрокс.Б Големина : 61x41cm/2. 00x1, 35ftaprox.Ц Големина : 91х50см/2, 99х1, 64фтапрокс.Големина д : 122х50см/4, 00х1, 64фтапрокс. Пакет Листа : 1 х Риба Постер Забелешка : Употреба : 1. Бришејќи ја чашата на задниот дел од аквариумот, додадете малку детергент во водата намалете ја лепливоста на лепилото, а спрејот на стаклото не треба да прска многу, малку влажно или избришете со влажна крпа.2. Излупете го аголот на налепницата, почнете да залепувате откако ќе ја усогласите фиксната положба и нанесете дури и полека сила додека залепите, ако се појави меурчиња, можете да искинете таму каде што меурот, прскајте вода и повторно залепете, изгребете во ред, без протекување, истеченото место лесно се пени, ако меурот е чисто изгребан, меурот од 4 нема да се појави.3. Откако ќе залепите, користете сечило за стругалка или допрете за да проверите дали истекуваат меурчиња. Ако има меурчиња, можете да користите игла за отворање на воздушните меури и да користите сечило за стругалка за стискање .4. По лепењето, ако водата не се изгребе јасно, лепилото ќе стане бело. Може да го открие и да го исуши со фен за коса. Со самолепливо од едната страна, лесно се закачува хартијата за украсување на аквариумските риби . Светла боја и јасна шема, задебелување и не-, водоотпорен и не е лесно да исчезнат. Изработен од пвц материјал, цврст, издржлив и работен век. Морското дно мали риби и водни растенија шема, висока транспарентност, изгледа толку реално. Четири големини, одговараат на различни риби и аквариум, нека имате повеќе избор. Одлична декорација за аквариум за риби за да создадете убава аура.

Параметри на производот

Стоката во категоријата