Машка Кошула Со Кратки Ракави Со Половина Патент Големи Машки Кошули Машка Плажа Обична Геометрија Печатење Копче Со Кратки Ракави Вртење Надолу Јака Стилски Кошу

Машка Кошула Со Кратки Ракави Со Половина Патент Големи Машки Кошули Машка Плажа Обична Геометрија Печатење Копче Со Кратки

Во магацинот.
DEN 495.84
Тековен:

Должина на ракавот : Тип На Кратка Шема : Геометрија Печатење Сезона : Цела сезонаматеријал : Должина На Полиестерблуза : Редовно изработен е од висококвалитетни материјали, издржлив за секојдневно носење!Јака : Јака Надолу : Дневен/Секојдневен/Пол На Плажа : Мендекорација : Печатење/Копче Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе.Што добивате : 1 Кошула Специјална Геометрија Печатење/копче дизајн Краток Ракав, Јака Надолу Погодна За Дневен/Секојдневен / плажа забелешка : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на примениот предмет.Пакет На Кошули Мажи Машки Кошули Долг Ракав Повик Лабава Кошула Блуза Тенок Фит Долг Ракав Голема Мрежа табела : . Големина : М Биста : 112см/44.09" Рамо : 47см/18.50" Ракав : 22см/8.66" Должина : 73см/28.74"Големина : Л Биста : 120см/47.24" Рамо : 49см/19.29" Ракав : 23см/9.06" Должина : 75см/29.53"Големина : XL Биста : 128см/50.39" рамо : 51см/20.08" ракав : 24см/9.45" должина : 77см/30.31"големина : ххл Биста : 136см/53.54" рамо : 53см/20.87" ракав : 25см/9.84" должина : 79см/31.10"големина : хххл биста : 144см/56.69" рамо : 55см/21.65" ракав : 26см/10.24" должина : 81см/31.89" јака : Јака Надолу. Л Специјална Геометрија Печати / Копче Дизајн. Л Погоден За Дневен/Секојдневен/Изглед На Плажа. Пол : Мажи. Л Изработен Е Од Висококвалитетни Материјали, Издржлив За Секојдневно Носење!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата