Божиќна Класична Покривка За Перници Со Класичен Дизајн На Елен, Црвена

Божиќна Класична Покривка За Перници Со Класичен Дизајн На Елен, Црвена

Во магацинот.
DEN 207.84
Тековен:

"Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов И Квалитетен Материјал : Едностран Четкан Обичен Кожен Стил На Праска : Модерна Големина(Lx W) : 45x45cm/17, 72x17, 72""Боја : Како што покажаа сликите шема : Божиќна Серија : Квадратна Тежина : 44 гокаси : Дом, Дневна Соба, Спална Соба, Ресторан, Кафуле, итн карактеристики : 1. Оваа футрола за перници за фрлање направена од висококвалитетна ткаенина од кожа од праска е навистина мека и удобна за допир.2. Снег/Божиќ/дедо мраз печатење е полн со одмор атмосфера, што го прави совршен божиќ декор.3. Капакот на перницата може да се користи на различни начини, целосно да ја задоволи вашата потреба.4. Лесно се чисти, што е совршено за заштита на внатрешната перница за случајна нечистотија и прашина.5. Еднострано печатење, скриено затворање на патент, отпорно на дамки, издржливо и еколошки.6. Одлична декорација за дома, канцеларија или божиќ и други празнични украси.Вклучен пакет : 1 Х Само Куќиште За Перница (Внатрешната Перница не Е Вклучена)Известување : 1. Ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-2 см поради рачно мерење.2. Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде мала различна од бојата прикажана на сликите. Ве Молиме Разберете, Благодарам!"Изработени од издржлива ткаенина со мек материјал, мека, пријателска за кожата и безбедна за машинско перење за лесна нега. 18 х 18 инчи / 45 х 45 см, соодветна големина за да ги ставите на софата, каучот или креветот за создавање. Вметнувањата Не Се Вклучени (Без Перница)!!. Скриен патент сошиен со уредни конци што прави совршено затворање на капакот со лесно отстранување и полнење на филер. ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН-Изработен од висококвалитетен материјал, капакот на перницата е прекрасен божиќен подарок и совршена декорација на домот, удобен, мек и издржлив. МОЖЕТЕ да ги миете со МАШИНА за перење ПОШИРОКА АПЛИКАЦИЈА-Совршена Декорација За Внатрешна И Надворешна Употреба, која може да се користи На Софа, Стол, Кауч, Автомобил, Кревет, Канцеларија итн. Супер подарок за вашето семејство и пријатели, особено одговараат за божиќна забава.

Параметри на производот

Стоката во категоријата