Премиум 24к Сите Нега На Кожата Лицето Луксузни Лифтинг Маска

Премиум 24к Сите Нега На Кожата Лицето Луксузни Лифтинг Маска

Во магацинот.
DEN 271.68
Тековен:

Тип на кожа : целиот тип на кожаако иритацијата продолжи, ве молиме консултирајте се со дерматолог.Престанете да го користите производот ако видите или почувствувате црвенило или иритација откако ќе го користите овој производ.За чувствителна кожа, ве молиме извршете делумен тест чувствителен на кожата пред да го користите за да не обезбедите иритација.1 парчиња Маскаизбегнувајте контакт со очите, доколку дојде до контакт, исплакнете темелно со water.Do не користете на места со рани, егзема или инфекции на кожата.Нанесете ја маската за кревање почнувајќи да се соочувате избегнувајте ги очите и глушецот и устата.Ве молиме, воздржете се од употреба кога типот на кожата е чувствителен на злато.По 15~30 минути, внимателно излупете ја маската за лице и нежно допрете го лицето.24к Златна луксузна маска за подигнување со злато, пептид и колаген.Насоки за Употреба : Нанесете на лицето и нежно тапкајте за апсорпција.Пол : Унисекс држете се подалеку од децата. ПРОФЕСИОНАЛНИ ЛИЦА ДОМА-Совршена маска за да ја завршите дневната рутина за нега на кожата кога вашата кожа копнее за малку повеќе третман!. ЦЕЛОСНО НЕГУВАЊЕ ТРЕТМАНИ ЗА БЛЕСКАВО ЛИЦЕ-вегански сертифициран природен лист е преплавен со богат серум против стареење кој обезбедува богата хидратација и целосна исхрана во текот на целиот ден, поправка на оштетената кожа, зајакнување на производството на колаген и смирувачка чувствителна кожа. ПРИЈАТЕЛСКИ ЗА сите ТИПОВИ КОЖА - Најдобро За суви, чувствителни, мрсни типови кожа. Богатата, лесна текстура без масло брзо се апсорбира. Производите се формулирани со состојки кои ја сакаат кожата : дерматолог-тестирани, Хипоалергични, Природни. Одлично и За Мажи и За Жени. вселенски маски. отстранување на црни точки.

Параметри на производот

Стоката во категоријата