ПОЛЖАВ 104бцд 32Т 34Т 36Т 38Т 40Т 42Т Мтб Велосипед Синџир Тесен Широк Синџир Тркало

ПОЛЖАВ 104бцд 32Т 34Т 36Т 38Т 40Т 42Т Мтб Велосипед Синџир Тесен Широк Синџир Тркало

Во магацинот.
DEN 191.84
Тековен:

Карактеристики : * сосема нов и висок квалитет*Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба*Пошироки Распоредени, Мазни Надворешни Лежишта*Синџирите Обезбедуваат Непречено Прецизно Поместување*Со лесен алуминиумски надворешен прстен за одлична цврстина И издржливост Спецификации : *Бренд : ПОЛЖАВ*Тип : позитивна и негативна плоча со Една брзина (тркалезен диск / овален диск)*Материјал : 7075 - воздушна алуминиумска легура*Опционална Боја : црна/црвена (како што покажуваат сликите)*дебелина : 4мм (прибл.) *ПЦД : 104ММ (Прибл.) *Компатибилен со синџир на брзина 8,9,10,11*Изборна Големина : 32t, 34 T,36 T,38 T, 40 T, 42t Пакет Содржина : 1*Велосипедско Тркало Забелешка : вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината. БАМИЛ ПОЛЖАВ 104бцд 32Т 34Т 36Т 38Т 40Т 42Т Мтб Велосипед Синџир Тесен Широк Синџир тркала.

Параметри на производот

Стоката во категоријата