Банка За Пари Екојзн, Банка За Пари Со Канџи За Мачки, Банка За Пари За Мачки Автоматска Монета Свинче Банка Заштеда На Пари Бо Играчка За Деца Подароци За Деца

Банка За Пари Екојзн, Банка За Пари Со Канџи За Мачки, Банка За Пари За Мачки Автоматска Монета Свинче Банка Заштеда На Пари

Во магацинот.
DEN 1.33
Тековен:

Функција : 1. Изработен од абс материјал, мала тежина и издржлив.2. Ја ставате паричката на чинијата и мачката во кутијата ќе ја украде.3. Толку е слатко, на децата ќе им се допадне, а сега е време да им помогнат да развијат навики за заштеда.4. Може да се користи и како декорација на домот, бирото, масата или детската соба.5. Роденденски или празничен подарок за вашите деца и го прават нивниот живот забавен.Спецификација : Состојба : Бренд Newitem Тип : Пари Bank Material : ABSColor : Како Слики Прикажани Големина На Производот : Прибл. 10, 7х7, 3х6, 8 см/4, 2х2, 9х2, 7 во тежина : Прибл. 200.0 g Battery тип : 2 xter Батерии(не се вклучени)Функција : ја ставате паричката на чинијата И мачката во кутијата ќе ја украде лесна употреба : пред употреба, проверете дали излезот од монетата е исклучен, а потоа свртете го прекинувачот на отворено position.To отстранете ги монетите, исклучете го прекинувачот и потоа затегнете со тврд предмет долж стрелката за да го отворите капакот за излез.Пакет Листа : 1 х Пари Банкнота : 1. Ве молиме дозволете грешка од 1-3 см поради рачно мерење. Ви благодариме на вашето разбирање.2. Мониторите не се калибрирани исти, бојата на предметот прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква од вистинскиот објект. Ве молиме земете го вистинскиот како стандард. Роденденски или празничен подарок за вашите деца и го прават нивниот живот забавен. Толку е слатко, на децата ќе им се допадне, а сега е време да им помогнат да развијат навики за заштеда. Изработен од абс материјал, мала тежина и издржлив.

Параметри на производот

Стоката во категоријата