БЛВЕ Венецијански Слеп Прозорец Филм 36 во 15 стапки Од BuyDecorativeFilm

БЛВЕ Венецијански Слеп Прозорец Филм 36 во 15 стапки Од BuyDecorativeFilm

Во магацинот.
DEN 2.67
Тековен:

Слепата серија вклучува бели линеарни линии во јасен прозорец филм и создава илузија на вертикални ролетни околу вашиот прозорец. Обично обесени пред прозорците на балконот, вертикалните ролетни служат за заштита на вашиот ентериер од прекумерна сончева светлина и обезбедуваат ограничен поглед на минувачите, додека сепак дозволуваат да влезе природна светлина. Со вашиот избор На Слеп Декоративен Филм За Прозорци ќе можете да уживате во функциите на традиционалните вертикални ролетни, како и во придобивките од филмовите со стаклени прозорци. Венецијанскиот Слеп Декоративен Прозорец Филм има умерено дебели бели линии (1/2 Инчен Широк Ролетни) кои ги комбинираат предностите на Слепи плус и Мини Слепи. Венецијанскиот слеп стаклен филм наоѓа заеднички јазик од секоја страна на спектарот и обезбедува и ограничен поглед и мода. Ова е безбеден избор за секој кој сака верно да обезбеди основа пред да напредува понатаму. Бели линеарни линии на јасен прозорец филм. Создадете изглед На Венецијански ролетни или користете ги како вертикални ленти. Го ограничува погледот на гледачите. Ув заштита, го намалува избледувањето на мебелот предизвикан од сонцето. Професионален леплив материјал и филм кој може да трае многу години. Бесплатни алатки (гумен и безбедносен нож); можете исто така да ги исечете за да одговараат на вашите прозорци.

Параметри на производот

Стоката во категоријата