Бурбери Јаглен Сив Англиски Одговара На Волна Прилагодена Јакна Со Детали За Карго Појас, Големина На Брендот

Бурбери Јаглен Сив Англиски Одговара На Волна Прилагодена Јакна Со Детали За Карго Појас, Големина На Брендот

Во магацинот.
DEN 1.67
Тековен:

Бурбери Машка Надворешна Облека. Модна категорија : Палта И Јакни. ШИФРА : 4559239. Боја : Јаглен Сива. Бурбери Јаглен Сив Англиски Одговара На Волна Прилагодена Јакна Со Детали За Товарниот Појас. Скроена волнена јакна Од Бурбери има затворање со двојни гради, англиско вклопување, врвни ревери, џеб за заварување на градите, џебови со млаз, џебови со патент, џебови со копчиња, работни манжетни, двоен отвор и детали за товарен појас. Надворешен : 100% волна. Произведено Во Италија. Ве молиме имајте предвид дека големини се само водич. Мерењата може да варираат во зависност од брендот и стилот. Бурбери. Надворешна облека. 4559239. Машко, Возрасно.

Параметри на производот

Стоката во категоријата