Модна Облека Женско Цврсто Копче Надолу Ракави Со Вратот Плетен Кардиган

Модна Облека Женско Цврсто Копче Надолу Ракави Со Вратот Плетен Кардиган

Во магацинот.
DEN 559.84
Тековен:

Модната облека е онлајн продавач на мода за сите љубители на модата кој обезбедува широк спектар на трендовски и уникатни стилови и за жените и за мажите. МЕРЕЊА (Инчи) AAWCAT0001 S - Градите : 28 / Рамо : 12.5 / Ракав : 17 / Должина : 21 M - Градите : 30 / Рамо : 13 / Ракав : 17.5 / Должина : 21.5 L - Градите : 32 / Рамо : 13.5 / Ракав : 18 / Должина : 22 XL - Градите : 38 / Рамо : 14.5 / Ракав : 18.5 / Должина : 22,5 2xl - ГРАДИТЕ : 40 / РАМО : 15 / Ракав : 19 / Должина : 23 3xl - Градите : 42 / Рамо : 15,5 / Ракав : 19,5 / Должина : 23,5 Тенок Вклопување / 3/4 Ракави / Затворање На Копчето V-Вратот / Ребрести Долна Линија И Манжетни / цврсти. 80% АКРИЛИК 18% НАЈЛОН 2% СПАНДЕКС. Лесен / Мек / Топол / Растеглив / Плетен. ** ПРЕДМЕТОТ МОЖЕ ДА РАБОТИ МАЛ. ВЕ МОЛИМЕ ПОГЛЕДНЕТЕ ЈА НАШАТА ТАБЕЛА ЗА МЕРЕЊЕ И НАРАЧАЈТЕ ГОЛЕМИНА НАГОРЕ ДОКОЛКУ Е ПОТРЕБНО **. Одрекување од боја : Поради поставките на мониторот, дефинициите на пикселите на мониторот, не можеме да гарантираме дека бојата што ја гледате на вашиот екран како точна боја на производот. Ние се стремиме да ги направиме нашите бои што е можно попрецизни. сепак, боите се приближување на вистинските бои.

Параметри на производот

Стоката во категоријата