Кафепрес-Стојам Со Украина Дуксер-Дуксер Со Пуловер, Дуксер Со Качулка

Кафепрес-Стојам Со Украина Дуксер-Дуксер Со Пуловер, Дуксер Со Качулка

Во магацинот.
DEN 1.00
Тековен:

Кафепрес ги оживува вашите страсти со совршен предмет за секоја пригода. Со илјадници дизајни за избор, сигурно ќе ја пронајдете уникатната ставка што ја баравте. Овој класичен дуксер со качулка е совршен придружник за животните авантури и сите ваши потреби за дуксер со врвки. Останете топли и удобни во оваа тешка категорија 90/10 мешавина од памук/полиестер од Ханес, комплетна со џеб од кенгур и манжетни со истегнување и појас. Нашите дуксери се печатат професионално и ќе направат совршен подарок за Него Или неа За Денот на Таткото, Денот на Мајката, Денот на Вљубените, родендените или секоја пригода. И со Кафепрес, вашето задоволство е секогаш наше ветување..купете со доверба, бидејќи нудиме лесни приноси и размени и 100% гаранција за враќање на парите. Овие квалитетни дуксери со качулка од Ханес се 90/10 памук/полиестер и се меки и издржливи за да ве стоплат и удобни. Тие имаат џеб од кенгур и истегнуваат ребрести манжетни и половината. Фит е унисекс стандард (големина нагоре во сомнеж). С, М, Л, XL, 2 XL, 3xl достапни. Машинско перење ладно внатре кон надвор со слични бои и суво сушење ниско за лесна и удобна нега. УВЕЗЕНИ. Нашите графички дизајни се професионално испечатени, така што вашиот уникатен дизајн ќе изгледа одлично и ќе насмее некого со смешните, слатки, гроздобер или експресивни уметнички дела. Однесувајте се кон себе, или направете ја оваа качулка совршен подарок за Денот на Таткото, Денот На Мајката, Денот На Вљубените, Божиќ, родендени, годишнини, пензионирање или без никаква причина! . Ние нудиме 100% гаранција за враќање на парите, за да можете да купите со доверба. Вашето задоволство е наше ветување,а враќањата/размените се олеснуваат.

Параметри на производот

Стоката во категоријата