Одмазднички Жени Композитен Безбедносен Прст Велингтон Работна Чизма

Одмазднички Жени Композитен Безбедносен Прст Велингтон Работна Чизма

Во магацинот.
DEN 1231.68
Тековен:

Велингтон стилот на жената одмаздник а7146 чизмата има целосен зрнест кожен горен дел со лесна композитна безбедносна капа на прстите. Влошката со двојна перница нуди дополнителна целодневна удобност, а надворешниот ѓон отпорен на лизгање ве држи исправени на нозе цел ден. Изграден специјално за жените да ги одржуваат жените удобни и безбедни. Овој стил е водоотпорен, отпорен на ѓубре и 100% без метал. Овој стил ги исполнува или надминува сите astm 2413-17 влијание/компресија иards стандарди за безбедност. Целосно Зрно Кожа Горниот Дел. Лесен Композитен Безбедносен Прст. Двојна Влошка За Перница за Удобност. Водоотпорен. Директен Прицврстувач На Лизгање и Надворешен Ѓон Отпорен на Масло. Супер Отпорен На Лизгање. 100% Метал Слободен. Ги исполнува или Надминува Сите Стандарди За Влијание/Компресија И Безбедност НА Astm 2413-17.

Параметри на производот

Стоката во категоријата