За Јазичето Samsung Galaxy Цврста Таблета Силна Со Држач За Удар Хибриден Тежок Оклоп Капак Отпорен На Удари Со Големо Влијание, Xpm Телефонски Случај [ Црна ]

За Јазичето Samsung Galaxy Цврста Таблета Силна Со Држач За Удар Хибриден Тежок Оклоп Капак Отпорен На Удари Со Големо Влијание,

Во магацинот.
DEN 3.00
Тековен:

* Состојба : Нова • . Xpression Мобилен Телефон Случај Воена Одделение Вграден Магнетски Слајд Kickstand Поддршка Држач За Држач За Држач За Автомобил Премиум Двослоен Хибриден Тврд Пластичен КОМПЈУТЕР и Мек TPU Гумен Силиконски Солиден Капак На Телефонот Отпорен На Удари Премиум Хибриден Тежок Оклоп Тврд Грб Солиден Со Држач За Цело Тело Заштитен Отпорен На Удари Тенок Цврст Капак На Таблетот. * Апсорпција На Удари Од воено Одделение : висококвалитетните премиум материјали обезбедуваат силна заштита за вашиот телефон, ефикасно заштитувајќи го вашиот скапоцен телефон од какви било капки, удари,испакнатини, прашина или нечистотија. КАРАКТЕРИСТИКИ. * Совршено Дизајнирано : чувство Против лизгање и мека рака со голема флексибилност • Подигнати Рабови на екранот и рамката за дополнителна заштита при паѓање.

Параметри на производот

Стоката во категоријата