Реверзибилен Те Сакам На Јазици Кабелски Нараквици Со Розова Кутија

Реверзибилен Те Сакам На Јазици Кабелски Нараквици Со Розова Кутија

Во магацинот.
DEN 1119.84
Тековен:

Цврст Нерѓосувачки Челик. Ротирачки шарм во Облик на Срце. Високо полски или ИП Позлата. Проширување. Врежани Од Двете Страни. Удобност одговара. Хипоалергично. Безбедно На Кожата Цврст Нерѓосувачки Челик. Ротирачки шарм во Облик на Срце. Врежани Од Двете Страни.

Параметри на производот

Стоката во категоријата