Рифорла Панталони За Жени Памучни Панталони Со Висок Струк Девет Точки Лабаво Вметнување Супер Жешки Панталони Женски Секојдневни Панталони Женски Секојдневни П?

Рифорла Панталони За Жени Памучни Панталони Со Висок Струк Девет Точки Лабаво Вметнување Супер Жешки Панталони Женски Секојдневни

Во магацинот.
DEN 399.84
Тековен:

Материјал : памук. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 250гр. големина На Пакетот : 35х20х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : С Половината : 58-66см/22,83-25,98" : 90см/35,43" Должина : 81см/31,89"Големина : М Половината : 62-70см/24,41-27,56" : 92см/36,22" Должина : 82см/32,28"Големина : Л Половината : 66-74см/25,98-29.13" : 94см/37.01" должина : 83см/32.68"големина : xl половината : 70-78см/27.56-30.71" : 96см/37.80" должина : 84см/33.07"големина : xxl Половината : 74-82см/29.13-32.28" : 98см/38.58" должина : 85см/33.46" материјал : памук. Сезона : Пролет, Лето, Aut. Одговара : Одговара Точно На Големината. Повод : Секојдневно. Боја : Како Што Покажува Сликата, (Поради Разликата Помеѓу Различните Монитори, Сликата Може Да Има Мала Разлика Во Бојата. Ве Молиме Бидете Сигурни Дека Не Ви Пречи Пред Да Нарачате, Ви Благодариме!) Исечени Панталони За Жени Обични Ситни. панталони за жени. женски панталони.

Параметри на производот

Стоката во категоријата