Вафли Цвет Печат & Умре Сет-Преглед Љубов

Вафли Цвет Печат & Умре Сет-Преглед Љубов

Во магацинот.
DEN 0.67
Тековен:

Идеален за картички, бележници, стационарни и други занаети! Умира ќе работи со речиси секоја машина за сечење што ќе собере нафора тенки умира. Овој пакет содржи Преглед Љубов : збир од 13 јасни марки на еден лист за поддршка од 4х6 инчи и еден 3, 625х1, 5 инчи умре. ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Опасност Од Гушење-мали делови. Не за деца под 3 години. Вафли Цвет Печат & Умре Сет-Преглед Љубов.

Параметри на производот

Стоката во категоријата