Реставриран ЕВООО ЕВ-Ц-116-6БК 11.6 Фхд Лаптоп Целерон Н 1.1 Гхз Интел Хд Графика 3ГБ РАМ 32ГБ Ссд Црни Прозорци Дома Во С Режим

Реставриран ЕВООО ЕВ-Ц-116-6БК 11.6 Фхд Лаптоп Целерон Н 1.1 Гхз Интел Хд Графика 3ГБ РАМ 32ГБ Ссд Црни Прозорци Дома Во С Режим

Во магацинот.
DEN 3.00
Тековен:

Оваа ставка Е Реновиранадетали За Производот : Производител : Evoo Серија : Модел : EV-C-116-6 BKScreen Големина : 11.6"Екран На Допир : NOProcessor : Celeron N3450 Speed : 1.1 GHz RAM : 3gbhard Диск Диск : 32gboperating Систем : Windows 10 Home Во S Режим Реновиран EVOO EV-C-125-3-SL 11,6 инчи Ултра Тенок Лаптоп, Windows 10 S, Quad Core, 32gb Складирање, DDR Dram Silver овој производ можеби не е сертифициран од производителот, но е професионално проверен, тестиран и исчистен од Обновени Продавачи и Добавувачи на Програми. Целосно функционален производ Во Како Нова Состојба што може или не може да има мали козметички дефекти, флеки, вдлабнатини, гребнатини кога се држат приближно 12 инчи подалеку или помалку. Овој производ ги вклучува сите додатоци кои ќе бидат компатибилни и целосно функционални, но можеби не се оригинални. Пакувањето може да биде генеричко. Овој производ може да се врати во рок од 90 дена за бесплатно враќање или замена доколку не сте задоволни. Капацитетот на батеријата надминува 80% капацитет во однос на неговиот нов еквивалент.

Параметри на производот

Стоката во категоријата