Апепал Женски Каузален Патент Пуловер Јака Со Долги Ракави Дуксери За Печатење На Ноќта На Вештерките Активна Облека Јакна За Трчање

Апепал Женски Каузален Патент Пуловер Јака Со Долги Ракави Дуксери За Печатење На Ноќта На Вештерките Активна Облека Јакна За

Во магацинот.
DEN 1.67
Тековен:

Повод : Повик.80" Ракав : 52см/20.Натпревар со чизми,фармерки,слаби хеланки за моден тренд.87 " Должина : 71cm/27.21 "Ракав : 51см/20. Материјал : Полиестер, Спандекс. Женска лабава долга должина одговара на секој тип на тело, што ви овозможува да бидете удобни, стилски и да се чувствувате сигурни. Големина : XXXL Биста : 144cm/56.74" Материјал : овој секојдневен дуксер е изработен од мек И удобен Полиестер,памучна и Еластинска ткаенина,попријателски за кожата и блиску, не е лесен за деформација. ОПЦИИ ЗА БОЈА : овој дуксер со пуловер има многу бои за избор - кафеав женски дуксер со патент со ревер со долги ракави/Црн полу-патент женски обични блузи/Светло Сива лежерна туника дуксер за жени/Армиски зелени секојдневни есенски врвови за жени/морнарица долги ракави женски пуловер дуксер, итн. Што ќе добиете : 4 Х Женски Врв.69" Рамо : 68. Тип На Шема : Печатење.Овој дуксер со пуловер е погоден за пролет, fall и зима.18 "Ракав : 54cm/21.03 "Рамо : 63см/24.

Параметри на производот

Стоката во категоријата