Зафат Алатки Моќ Орев Возачот Во Собата

Зафат Алатки Моќ Орев Возачот Во Собата

Во магацинот.
DEN 1.00
Тековен:

Број На Производителот : 69080 овие тешки шестоаголни битови за возачот на метални навртки работат одлично за завртки за заостанување при возење кои бараат многу вртежен момент. Вратилото на битот одговара на вежбите за напојување и многу погонски драјвери за завртки кои прифаќаат 1/4" битови.Клучни Карактеристики : Тежок метал за долготрајно возење со навртки што не се лизгаатпластичен организатор ги држи заедно вклучува метрички и стандардни драјвери за навртки за разновидност1/4" вратило одговара на многу шрафцигери со погон И Алатки За дупчење 69080 14 Еез Моќност Навртка За Возач Сетупотреба на овие тешки метални навртки возач 1/4" Завртки За Глава за Завртки кои бараат поголем вртежен момент на обичните завртки. Дизајнот на битот ги спречува да се соголат за време на апликации со висок вртежен момент што работи совршено при возење со вежба или шрафцигер што прифаќа 1/4" хексадецимални битови. Овој сет ги вклучува следните големини : САЕ 3/16", 1/4", 9/32", 5/16", 11/32', 3/8", 7/16", и метрички 5 мм, 5,5 мм, 6мм, 7мм, 8мм, 10мм и 12мм.Детали За Производот Бренд Зафат На Алатки Модел69080 Дел Број365-026upc097257690801 единица мерка 0,5 Високо Препорачливо. Класичен дизајн. Врвен квалитет. Марка : Зафат На Алатки. Мулти-боја.

Параметри на производот

Стоката во категоријата