Цртан Филм Лоши Момчиња Стрип Дизајн Телефон Случај за iPhone XS XR S Про Мини Забелешка s10s s s s плус Ултра

Цртан Филм Лоши Момчиња Стрип Дизајн Телефон Случај за iPhone XS XR S Про Мини Забелешка s10s s s s плус Ултра

Во магацинот.
DEN 1.67
Тековен:

Воведување на цртан Филм Лоши Момчиња стрип дизајн телефон случај, совршен додаток за секој кој сака да ја покажат својата бунтовна страна! Оваа футрола за телефон има живописен и привлечен дизајн инспириран од некои од најиконските лоши момчиња во историјата на цртаните филмови.Со својата издржлива конструкција и тенок профил, оваа футрола за телефон нуди непобедлива заштита за вашиот телефон, додека сепак одржува стилски и напнат изглед. Направен е од висококвалитетни материјали дизајнирани да издржат секојдневно абење, така што можете да бидете сигурни дека вашиот телефон е секогаш безбеден и безбеден.Но, оваа телефонска кутија не е само за заштита – туку и за давање изјава. Цртаниот Стрип Дизајн На Лоши Момчиња сигурно ќе ги сврти главите и ќе ги натера луѓето да зборуваат. Без разлика дали сте надвор од градот или само се дружите со пријателите, оваа футрола за телефон е совршен начин да ја покажете вашата личност и да направите храброст statement.So ако сте подготвени да го прифатите вашиот внатрешен бунтовник, земете го цртаниот филм лоши Момчиња стрип дизајн телефон случај денес и однесете го телефонот на следното ниво!Тенок Мек Желе Случај - МЕКА УЛТРА тенка гума како тпу флексибилен материјал со мал, подигнат раб околу екранот и камерата.Тенок Случај За Заштита-куќиштето има лесна тврда обвивка, рамка отпорна на удари, која обезбедува зголемен пад и заштита од удари. Надворешниот подигнат раб сличен на гума околу екранот и камерата го штити екранот од случајни капки Отпечатени и спакувани Во Цртаниот Филм На Сад Кутија За Стрип дизајн На Лоши Момчиња за i Phone 7 8 XS XS XR SE 11 12 13 14 Pro Max Mini Note 10 20 s10 s10s s20 s21 20 Плус Ултра.

Параметри на производот

Стоката во категоријата