Менс Плус Дуксери И Дуксери-Оваа Девојка Ќе Биде Мајка

Менс Плус Дуксери И Дуксери-Оваа Девојка Ќе Биде Мајка

Во магацинот.
DEN 319.68
Тековен:

Шиење со двојна игла на рамото, отворот за рака, вратот, појасот и манжетните. Двојно обложена хауба со кабел за влечење во боја. Оваа облека ја прави најдобрата идеја за подарок за вас, семејството или пријателот. Тешка Мешавина. Тешка Мешавина. Оваа Девојка Ќе биде мајка унисекс дуксер џемпер е за мажи и за жени. Ова се долготрајни облеки, нешто што можете да го носите на забава или само едноставен филм. Воздушно млазно предиво за помеко чувство и намалено пилинг. Содржината на влакна варира во зависност од бојата, видете ја листата на бои за исклучоци. Хедер Спорт бои : 40/60 памук/полиестер. Супериорен материјал без пот кој делува како најдобро празно. 8 мл/квадратни метри.

Параметри на производот

Стоката во категоријата