Пимфилм Дете Бебе Момчиња Облека Нова За Печатење Ромпер Панталони Облека Момчиња Облека Сетови Бела 110

Пимфилм Дете Бебе Момчиња Облека Нова За Печатење Ромпер Панталони Облека Момчиња Облека Сетови Бела 110

Во магацинот.
DEN 271.84
Тековен:

Сезона : umn, зима. Пол : Момчиња. Тип на шема : Писмо. Тип на ракав : Долги Ракави Земете Домашна Облека За табела За Момчиња За Бебиња : . Големина : 70 Препорачана Возраст : 0-6 Месеци Биста : 52см/20,47" Врвови Должина : 30см/11,81" Должина На Панталони : 37см/14,57"Големина : 80 Препорачана Возраст : 6-12 Месеци Биста : 54см/21,26" Врвови Должина : 32см/12,60" Должина На Панталони : 40см/15,75"Големина : 90 Препорачана Возраст : 12-18 Месеци Биста : 56см/22.05" врвови должина : 34см/13.39" должина на панталони : 43см/16.93"Големина : 100 препорачана возраст : 18-24 Месеци Биста : 58см/22.83" врвови должина : 36см/14.17" должина на панталони : 46см/18.11"големина : 110 препорачана возраст : 2-3 Години Биста : 60см/23.62" должина на врвовите : 38см/14,96" должина на панталони : 49см/19,29" големина : бебе момче девојка паѓа Облека За 0-6 месеци 6-12 месеци 12-18 месеци 18-24 Месеци 2-3 Т. Пакет : Вклучувајќи 1x Дуксер+1x Панталони, топол Дуксер за Бебе Момче. МАТЕРИЈАЛ : Бебе Момче Девојка Падне Облека Направена Од Памучна Мешавина, Мека, Дише, Растеглива, Што Го Прави Вашето Бебе Поудобно За Носење. ПОВОД : Fall, Зима, Подарок, Забава, Фотографија, Одмор, Патување, Секојдневно Носење, А Исто така И Роденденски Подарок,. ДИЗАЈН : Бебе Момче Девојка Падне Облека, Симпатична Текст Печатење, Направи Вашата Принцеза Добие Многу Комплименти Во Дневниот / партија. Одлична облека за момчиња за роденденски подароци, забави и семејни денови.

Параметри на производот

Стоката во категоријата