Њујорк & Компанија Жени Албина Фау Кожа Отворени Прсти Прашка Сандали

Њујорк & Компанија Жени Албина Фау Кожа Отворени Прсти Прашка Сандали

Во магацинот.
DEN 343.84
Тековен:

Производител : Њујорк И Големина На Компанијата Потекло : Американски Стил Тип : Прашка Сандали Колекција : Њујорк И Затворање На Компанијата : Материјал : Вештачка Ткаенина Тип : Вештачка Кожа Sku : BH5449528 Женски Slingback Сандали. Вештачка Кожа. Облечен Со Отворени Прсти.

Параметри на производот

Стоката во категоријата