Екстремни Онлајн Продавница Замена за 2003-Нисан 350Z

Екстремни Онлајн Продавница Замена за 2003-Нисан 350Z

Во магацинот.
DEN 1.00
Тековен:

Некои Луѓе Не Сакаат Да Имаат Предна Регистарска Табличка, но Возењето Без Предна Регистарска Табличка е Прекршок што може да Резултира со Билет. За среќа Со Нашата Екстремна Онлајн Продавница Дизајнирана Верзија 2 Држач За Регистарска Табличка БЕЗ Дупчалка Со Целосна Големина, Конечно Можете Да ја Преместите Вашата Регистарска Табличка Користејќи Го Адаптерот За Монтирање На Регистарската Табличка За Дупчење Без Никаква Модификација или Дупчење во Предниот Браник. Ставката Е Лесна За Инсталирање Со Прирачник За Инсталација Вклучен во Пакетот. Исто Така, Секоја Апликација Е Опремена Со Тест Претходна Пратка за Да Се Обезбеди Проблем Со Поставувањето ( Гаранција За Вклопување ). Понатаму, Со Нашиот Висококвалитетен Држач За Регистарски Таблички Т6061, Направена Од Алуминиум Верзија 2 Со Целосна Големина, Ќе Биде Достапна Повеќе Локација За Монтирање За Да се Лоцира Плочата и Да се Покрие Целата Плоча За Да Се Заштити Регистарската Табличка Што Треба Да се Фати И Свитка Напред Со Автоматско Перење Автомобили или Луѓе Што Минуваат. Хардверот и Инсталацијата се Вклучени за Инсталација со Доживотна Гаранција за Сите Ставки за Дефекти во Производството. Одговара НА сите 2003-2005 Нисан 350З (Производство Помеѓу јуни 2002 до јануари 2004 година ). Лесна Инсталација-Прирачник За Инсталација Вклучен во Пакетот. Тестирајте Ја Опремената Претходна Пратка за Да Обезбедите Проблем Со Монтирање ( Гаранција За Вклопување ). Изработен Од Висококвалитетен Алуминиумски Алуминиумски Авиони Т6061 - Тешка Конструкција Со Анодизиран Алуминиум и Хардвер од нерѓосувачки Челик за Висококвалитетен и Издржлив Производ. Повеќе Локации За Монтирање Овозможуваат Совршена Локација Да се Постави пред Браникот. Ограничена Доживотна Гаранција ЗА Сите Неисправни Производи за Производство.

Параметри на производот

Стоката во категоријата