Дуксер со качулка-Основен Секојдневен Дуксер За Машки И Женски Дуксер Од Руно Долг Ракав

Дуксер со качулка-Основен Секојдневен Дуксер За Машки И Женски Дуксер Од Руно Долг Ракав

Во магацинот.
DEN 272.96
Тековен:

наша цел е да ви обезбедиме симпатична, забавна и трендовска соодветна Качулка што можете да ја носите во специјални прилики или секој ден со вашите најблиски. Што го прави идеален одговара за вас и вашиот партнер. ние гордо ги поседуваме нашите производи и веруваме дека не постои алтернатива на најдобриот квалитет. МЕКИОТ И УДОБЕН Дуксер е совршен за секојдневна облека. Овие Дуксери може да се носат подолг период без иритација и непријатност. Технологијата и машините што ги користиме обезбедуваат висококвалитетни отпечатоци кои нема да пукнат или избледат. Носењето таква кошула промовира чувство на единство и припадност. Колекциите на семејството и соодветните маици се разновидни и се стремат да ги задоволат потребите на нашите клиенти од сите возрасти и пол. Се препорачува природно сушење на воздухот.

Параметри на производот

Стоката во категоријата