солакол Женски Замав Фустан Матурски Фустан За Жени Матурски Фустан Со Ракави Модни Жени Линиски Одблесок Гроздобер Фустан Матурска Лулашка Краток Издуван Ракав ?

солакол Женски Замав Фустан Матурски Фустан За Жени Матурски Фустан Со Ракави Модни Жени Линиски Одблесок Гроздобер Фустан Матурска

Во магацинот.
DEN 2.67
Тековен:

37"Големина : Xxl Големина : xx_large САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 еу : 42 биста : 106cm/41. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.76" Половината : 83см/32. [матурска облека краток] информации За Производот : .80" половината : 78см/30.

Параметри на производот

Стоката во категоријата