Жените Висок Половината Повик Широк Нога Долги Панталони Мода Повик Жените Се Протегаат Дами Хеланки Висок Половината Задржи Топло Долги Панталони

Жените Висок Половината Повик Широк Нога Долги Панталони Мода Повик Жените Се Протегаат Дами Хеланки Висок Половината Задржи

Во магацинот.
DEN 3.00
Тековен:

Удобноста никогаш не изгледаше толку добро. Високиот пораст, преголемото вклопување, еластичната манжетна глуждот и флексибилната ткаенина ги прават овие панталони се-во-едно. Со овие жешки панталони, веднаш станете стилска икона. Нема подобар начин да се спарите со вашите пријатни кардигани и преголеми џемпери. Леснотијата на овие панталони ви дава слобода без да се чувствувате вкочането или непријатно. ПОВОД-тргнете се подалеку од вашите типични основни панталони со овој забавен принт овие панталони ќе одговараат и ќе им ласкаат на сите форми и големини на телото од плус до ситни.It изработен е од висококвалитетни материјали со удобна ткаенина за секојдневно носење!2. СИТЕ НАТПРЕВАР СТИЛ-Благодарение на високиот пораст, овие панталони даваат изглед на стегната линија на половината и екстра долги нозе.Цврст, Висок Струк, Еластичен Струк, Појаси3.Ефектот на затворање на половината го прави вашето тело да изгледа подобро.

Параметри на производот

Стоката во категоријата