Допрена Од Природата Бебе Девојка Органски Памук Патент Спиење и Игра 3pk, Светли Пеперутки, 6 Месеци

Допрена Од Природата Бебе Девојка Органски Памук Патент Спиење и Игра 3pk, Светли Пеперутки, 6 Месеци

Во магацинот.
DEN 243.04
Тековен:

Допрени од Природата органскиот памучен сон и игра се супер мека, удобна и пријатна облека од 1 парче за вашето малечко. Направени со органски памук, нашите прагови се нежни за кожата на вашето бебе. Затворачите со патент овозможуваат лесно облекување заедно со заштитник за патент со брадата на бебето за да избегнете гребнатини. Нашиот памучен сон и игра со патент од 1 парче е одличен за играње, време на стомак, дремки и спиење. Нашиот сон и игра се удобни и пријатни за целодневно, секојдневно носење за вашето малечко. Допрено Од Природата Бебе Девојка Органски Памучен Сон и Игра 3pk, Светли Пеперутки е одлично бебе најважен сет за вашето малечко. Сетот вклучува три органски памучен сон и игра. Направено со 100% органски памук (ексклузивно за декорација). Мека, нежна и удобна на кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Достапен, висококвалитетен пакет со вредност.

Параметри на производот

Стоката во категоријата