Мило Отворен Врвки Ѓубре Торба, На 3

Мило Отворен Врвки Ѓубре Торба, На 3

Во магацинот.
DEN 447.84
Тековен:

Овие трислојни вреќи со врвки се силни и сигурни за брзо и лесно затворање.Овие трислојни вреќи со врвки се силни и сигурни за брзо и лесно затворање-тие исто така овозможуваат лесно кревање и носење - Дури И најцелосните кеси може да се затворат и исфрлат во 3 лесни чекори Подигнете ја торбата од контејнерот со повлекување на врвките на секоја страна од торбата - Јазол на врвките за дополнителна безбедност - Подигнете ја торбата за врвка и фрлете ја во ѓубре - Лесно Се Прицврстува - Толку многу употреби - Исчистете го вашиот двор - покријте скара или мебел за двор-декорации за одмор во продавница - алатки и опрема за продавници - заштитете ќебиња, Постелнина и џемпери - патентирана трислојна врвка за Влечење силна и сигурна за брзо и лесно затворање - лесна За Отворање, лесна за затворање дури и најцелосните кеси може да Се затворат со едно лесно стегање - лесна за кревање и Носење торба за транспорт со леснотија-силна и Цврста избегнувајте неуредни катастрофи во ѓубре - карактеристики - пакет од 3 sku : mcds6160. Кеси За Отпадоци, Повеќенаменски, Врвки За Влечење, Големи, 30 Галони. (113,6 л) 2 стапки 6 инчи х 2 стапки 9 инчи х 1,05 мил (76,2 см Х 83,8 см Х 26,7 мкм). Среќните чанти се доволно цврсти за сите прилики . Донации. Складирање. Се движи. Ремоделирање. Може да содржи мирис. Одговара на лименки до 30 галони. Гаранција Силна. Те покривме. how2recycle.info. Прашања? Коментари? Посетете ја нашата веб-страница на . Повик 1-800-835-4523. Мал Ѓубре. Одговара на Лименки до 4 Галони. Висок Кујнски Ѓубре. Собира До Лименки од 13 Литри. Голем Кујнски Ѓубре. тоа Е До 20 Литри Лименки. Голем Надворешен Ѓубре. Одговара На Лименки до 30 и 33 Галони. Картон направен со 100% рециклирана картон. Минимум 35% објавуваат содржина на потрошувачите. А од глобалните компоненти.

Параметри на производот

Стоката во категоријата