Тапети Аргх Пирати Лента Налепници

Тапети Аргх Пирати Лента Налепници

Во магацинот.
DEN 3.00
Тековен:

Додадете сериозен замав во просторија со Тапети Аргх Пирати Лента Еднократно Ѕид Налепници. Тие се забавен избор за сите мали партнери во вашиот дом. Со апликација за кора и стап, овие пиратски ѕидни налепници лесно се ставаат за моментално ажурирање во детска соба или игротека. Тие се исто така добар избор за дневни згрижувања и предучилишни установи. Спарете ги со тематски додатоци за да го комплетирате изгледот низ целиот простор. Користете ги овие предмети на кој било типичен ѕиден материјал. Ѕидните налепници на овие детски соби не оставаат лепливи остатоци при отстранувањето, што ги прави одлична декорација за станови. Позадини Аргх Пирати Лента Налепници : Кора и стап уметност. Отстранлив и еднократно. Безбедно за ѕидови. Брзо и лесно. Нема лепливи остатоци. Пиратски ѕидни налепници во една ролна од 6,5" х 12". Прашања за отповикување на производот? Предметите што се дел од отповикувањето се отстранети од страницата и повеќе не се достапни за купување. Овие предмети вклучуваат само предмети, а не оние на продавачите на Пазарот. Клиентите кои купиле отповикана ставка ќе бидат известени преку е-пошта или со писмо испратено на адресата дадена за време на купувањето. За целосни информации за потсетување, одете На Сеќавања.

Параметри на производот

Стоката во категоријата