Адирондак Зои Традиционален Избледен Тркач Килим, Сребро Од Слонова Коска, 2 '6 16'

Адирондак Зои Традиционален Избледен Тркач Килим, Сребро Од Слонова Коска, 2 '6 16'

Во магацинот.
DEN 551.68
Тековен:

Пакувањето и испораката на вашиот тепих може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранови не се несовршености или оштетувања и постепено ќе се повлекуваат; тркалањето назад или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин да ги отстраните наборите во тепихот во вашата област; оставете доволно време за да се смири вашиот килим, овие набори и бранови нормално ќе се израмнат. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина. Достапно во повеќе големини. За употреба од тепих до тепих, препорачуваме да поставите подлога за држење помеѓу за заштита.

Параметри на производот

Стоката во категоријата