Серта Врзани Кожа Канцеларија Стол Со Вистински ВЕЛНЕС ВОЗДУХ Технологија, лб. Капацитет, Црна

Серта Врзани Кожа Канцеларија Стол Со Вистински ВЕЛНЕС ВОЗДУХ Технологија, лб. Капацитет, Црна

Во магацинот.
DEN 1.00
Тековен:

Извршниот Канцелариски Стол на Серта ефикасно реагира на вашето движење за да ви биде удобно во текот на целиот ден. Овој officeономски канцелариски стол доаѓа со ВОЗДУШНА Лумбална Технологија, функција за поддршка што се свиткува и се врти со вашето тело додека се потпирате и извртувате за да обезбедите правилно држење на телото. Слоевитите перници за тело и потпирачите за раце обезбедуваат спокојно и мирно искуство со седење. Перфорираната централна област на седиштето додава освежувачка дишење, а levономските лостови на страната на седиштето нудат погодни прилагодувања на висината и навалувањето. Овој стол за биро е тапациран со мека, еластична врзана кожа и има контрастни шевови за стилски допир. Серта Врзан Кожен Канцелариски Стол Со Вистинска ВЕЛНЕС ВОЗДУШНА Технологија, 250 фунти. Капацитет, Црн Професионален И Удобен : chономски стол за биро со слоевити перници за тело и потпирачи за раце. Воздушна Лумбална Технологија : лумбалните перници се вртат кога се движите за да обезбедите поддршка за грбот и да помогнете во подобрувањето на држењето на телото. Извршен Стил : црна врзана кожа со контрастни шевови. Целодневна Удобност : рачките активирани на кабелот од страната на седиштето нудат практични прилагодувања на висината и навалувањето. Непречено Тркалање : дизајнерските тркалца со Повеќе површини, со двојни тркала го олеснуваат движењето наоколу. Капацитет на тежина : 250 фунти. Димензии : 25.75 W x 30.25 d x 42h во. Упатства за склопување http : // / слика/поставување/sR8 MOv4 FS/jkfexkoovv1cawiheymy.пдф.

Параметри на производот

Стоката во категоријата