Закачен Комплет За Висечка Корпа Макраме В Зпагети Предиво 2 Пк-Црно

Закачен Комплет За Висечка Корпа Макраме В Зпагети Предиво 2 Пк-Црно

Во магацинот.
DEN 319.84
Тековен:

Научете како да направите сопствена едноставна Закачалка За Растенија Сам. Овој едноставен проект е забавен начин да додадете повеќе зеленило и живот во вашиот простор. Техниката макраме се враќа! Оваа техника не бара многу вежбање и можни се бескрајни варијации.Започнете и макрамирајте се некои од овие прекрасни висечки корпи! Секој мултипак содржи два сета. Со секој сет можете да направите три макраме висечки корпи за вашите растенија. Секој Закачен Комплет Zpagetti содржи 60 метри Zpagetti, еден дрвен прстен, избрани дрвени монистра за една закачалка, ИГЛА XL Zpagetti и упатства. Мултипакет од 2. Боја : Црна.

Параметри на производот

Стоката во категоријата